avalehele | infopäring| kontaktandmed | admin      

          

Suur-Jõekalda 2, Pärnu

Parima vaatega korterid Pärnus!

Kui unistate elamisest Eesti suvepealinnas Pärnus, on meil teile üks väga eriline pakkumine. Pärnu jõe kaldal tupiktänava lõpus asuvad Kalda majad on ideaalne elukeskkond. Tänu asukohale puudub siin liikluse müra, samas aga on käeulatuses kesklinn, kontserdimaja, teater, kaubanduskeskused ning jahisadam. Ka Pärnu kuulsad pargid ja supelrand on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Planeeritud kolmest elamust on tänaseks valminud kaks. Elamute projekteerimisel ja elukeskkonna kujundamisel on arhitekt Meeli Truu pannud erilist rõhku valgusküllasusele ja avarusele, kasutades maksimaalselt jõeäärse asukoha miljööd ning perspektiive. Tänu läbimõeldud planeeringule avaneb ka tagumise maja korteritest vaade vähemalt ühele veekogule. Osadest korteritest on neid aga korraga näha koguni neli – Pärnu jõgi, Vallikraav, Sauga jõgi ning loomulikult meri. Lisage sellele vaatele veel öine jahisadam ja linnatuled, autotulede vool kesklinna sillal ja nende peegeldus vees ning te peate nõustuma, et midagi võrreldavat on raske leida. Kalda majade akendest avanevad lummavad vaated muudavad need korterid ainulaadseks. Need on vaated, mis ei unune.

Kalda majade rajamisel on olnud prioriteediks kompromissitu kvaliteet ning tulevaste elanike mugavus ja rahulolu. Hoone kõik vaheseinad on laotud fiboplokist ning seejärel krohvitud ja värvitud. Kusagil ei ole kasutatud Gyproc’i. Korterite põrandatel on naturaalne tammeparkett ning siseuksed on kaetud naturaalse tammespooniga. Pesuruumides on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi keraamilisi plaate ning Gustavsbergi ja IFÖ sanitaartehnikat. Osades korterites on Dali vann või lepapuust viimistlusega saun. Korteritel on alumiinium- või puit-alumiinium pakettaknad ning rõdud või nn prantsuse rõdud. Avarust jätkub Kalda majades ka koridori ja lifti – näiteks lapsekäru hoidmiseks on iga korteri ukse taga piisavalt ruumi. Pooltel korteritest on tähistatud parkimiskoht hinna sees ning kinnistu jõepoolsel osal asub üldkasutatav parkla. Iga korteri hinnas sisaldub ka panipaik hoone 1. korrusel. Need on väärtused, mis ei vähene.